Kurumsal


EKSPER YALITIM A.Ş. projelerinizde ihtiyacınız olan, sektöründe lider birçok dünya markası teknik ürünü sizlere ulaştırabilmek amacıyla 2014 yılında İstanbul'da kurulmuştur. İstanbul Beylikdüzü – Tüyap yakınında bulunan 1.000 m² merkez kapalı depolama alanımız, 500 m²' ofis / showroomumuzla ve yine Antalya Bölgede 1.100 m" kapalı depolama alanımız, bölge ofisimiz / showroomumuzla "UZMAN-DANIŞMAN" ve "TEDARİKÇİ FİRMA" olarak başta Marmara, Akdeniz ve Ege Bölgeleri olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermekteyiz.

20 yılın üzerinde yapı kimyasalları ve inşaat tecrübesi olan kurucu mimar ve inşaat mühendisi kadromuza eklenen güçlü teknik ekibimizle, birlikte çalıştığımız firmalara sadece malzeme tedarikçiliği değil teknik çözüm ortaklığı sunmaktayız.Restorasyondan endüstriyel sektöre geniş ürün yelpazemiz ile fiyat / performans anlamında optimum ürünleri önererek ve en yüksek faydayı sağlayarak karşılıklı güven esasıyla sizlerle birlikte büyümek ana hedefimiz olacaktır.

Her geçen gün gelişen / yenilenen sektörümüz ürünlerini düzenli olarak takip ederek, kendimizi sürekli yenileyerek yurtiçi & yurtdışından en iyi markalarla çalışarak ve ' KALİTE , GÜVEN , SERVİS ' sloganımıza uygun deneyimli uzman kadromuzla sizlere sürekli teknik çözüm ortaklığı sunmaktayız.Türkiye temsilciliğini / distribütörlüğünü ve Bölge Dağıtıcılığını yapmakta olduğumuz markalar yurtiçi ve yutdışı kaynaklı sürekli yenilenmekte ve gelişmektedir.İnternet sitemizde birlikte çalıştığımız kurumsal yurtiçi ve yutdışı markaların ürünleri hakkında kataloglar ve kısa bilgiler bulacaksınız. Daha detaylı bilgi almak ve danışmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.


İstanbul Merkez Ofis & Depolama Alanı

Adres : Çakmaklı Mah. Hadımköy Yolu Cad. No: 55/A
Büyükçekmece / İSTANBUL

Tel : 0212 886 58 10
Gsm : 0533 705 01 91
E-Posta : info@eksperyalitim.com - bozcelik@eksperyalitim.com

Antalya Bölge Ofis & Depolama Alanı

Adres : Yenigöl Mah. Manolya Sokak No: 58/8 Muratpaşa / ANTALYA

Yetkili : Bilgin Bilici
Gsm : 0530 510 22 56
E-Posta : bbilici@eksperyalitim.com

Ofis & Depo :
Erdem Önder : 0 542 530 10 18